Обертывания для похудения в домашних условиях с горчицей. Домашнее обертывание для похудения: 6 рецептов
Обертывания для похудения в домашних условиях с горчицей. Домашнее обертывание для похудения: 6 рецептов
Горчица эффективна в виде масла и порошка, как средство переваривания жиров. Специальные маски применяются к проблемным областям кожи: внутренней и внешней стороне бедра, животу, рукам и бокам.
С медом
Совокупность меда и горчичного порошка поистине уникальна: из-за тягучего меда жжение горчицы не так ощущается, но, тем не менее, влияние на кожу не уменьшается.
Для того, чтобы сделать такое обертывание дома понадобиться:
- горчичный порошок – 1 большая ложка;
- мед – 1 столовая ложка;
- немного воды для растворения порошка;
- грейпфрутовый сок с 1 фрукта.
Вначале следует выдавить грейпфрутовый сок, смешать горчичный порошок с водой и объединить эту смесь с медом. Затем нанести состав на поверхность кожи. Поскольку горчица отлично открывает поры и нагревает кожу, активные движения массажа не требуются.
Затем обернуть проблемные зоны пищевой пленкой и укрыться теплым одеялом или толстым полотенцем.
Так выдержать 30-35 минут, а затем смыть все под душем, чтобы устранить липкость кожи.
Провести 10 сеансов, соблюдая интервал между процедурами в 1 – 2 дня.
С глиной
Чтобы приготовить такое обертывание следует приготовить:
- 20 гр порошка горчицы;
- небольшое количество воды;
- большую ложку голубой глины;
- лимонный сок выдавить перед нанесением маски.
Никогда не следует применять для смешивания порошка горячую воду, поскольку при этом могут выделиться токсичные вещества, способные вызвать аллергическую реакцию даже у тех, у кого ранее она не наблюдалась. Все компоненты нужно смешать, нанести на участки кожи живота и бедер и обмотать пленкой.
Продержать состав на коже 30-40 минут, после чего смыть смесь в душе и нанести любимый увлажняющий лосьон или крем против целлюлита .
С сахаром
Перед тем как начать процедуру следует знать, что в связи с сильным жжением, по сравнению с другими обертываниями, такой сеанс длится не больше 15 минут.
Выполнять обертывания следует через 2-3 дня, более частые сеансы могут привести к ожогам и сильным стрессам кожи.
Необходимые компоненты:
- сахар – 2 чайных ложки;
- яблочный уксус – 0,5 маленькой ложки;
- горчичный порошок – 2 столовых ложки;
- морская соль – щепотка;
Соединить уксус и горчицу, а затем присоединить соль и сахар – нужно получить пастообразную смесь. Распределить готовый состав по проблемным зонам и завернуть их пленкой. В теплой одежде или под одеялом выдержать указанное время, после чего снять салфеткой смесь и принять душ. После этого следует нанести увлажняющий крем.
С уксусом
Следует смешать 50 гр горчицы, 100 гр крахмала, 50 мл натурального уксуса и 300 мл воды.
Смесь хорошо размешать и нанести на пораженные целлюлитом участки кожи, сверху плотно обернуть пленкой.
А через 15-20 минут, принять контрастный душ и втереть питательный лосьон.
Аналіз уроку
Метою його є оцінювання навчального заняття загалом або окремих його складових, що є важливим чинником підвищення кваліфікації вчителів. У процесі аналізу уроку зважають на особливості діяльності учителя та учнів. Здійснюють його за такою схемою:
- 1. Мета і завдання уроку (освітні, виховні, розвивальні), їх взаємозв'язок та шляхи реалізації.
- 2. Готовність учителя та учнів до уроку, облаштування уроку, наочні посібники, технічні засоби навчання, санітарно-гігієнічний стан класу та ін.
- 3. Тип уроку, його місце в системі занять із предмета. Організаційна структура уроку: чіткість і послідовність етапів, відповідність їх характеру пізнавальної діяльності учнів.
- 4. Зміст уроку: науковість, виховне та розвивальне значення навчального матеріалу; правильність добору навчального матеріалу за обсягом, змістом і доступністю для учнів; співвідношення емпіричного, теоретичного і практичного навчального матеріалу; групування, класифікація навчального матеріалу навколо ключових понять; спрямованість навчального матеріалу на зв'язок з життям.
- 5. Методичне забезпечення уроку: а) використання та особливості поєднання форм навчання, обґрунтованість їх вибору, відповідність принципам навчання; темп уроку; б) методика проведення різних етапів уроку: постановка пізнавальних завдань перед учнями; методика перевірки домашніх завдань; методика викладання нових знань; методика закріплення навчального матеріалу; методика перевірки та оцінювання знань, умінь і навичок учнів; використання прийомів активізації пізнавальної діяльності учнів; організація репродуктивної та творчої діяльності учнів, їх співвідношення; застосування на уроці проблемного та елементів програмованого навчання; врахування індивідуальних особливостей та інтересів учнів, рівня їх підготовленості, здійснення індивідуалізації навчання та диференційованого підходу до учнів; організація різних видів самостійної роботи учнів, їх місце на уроці; домашнє завдання, його обсяг і вчасність подання; використання на уроці виховних можливостей навчального матеріалу, формування наукового світогляду, моральних, трудових, естетичних та інших якостей особистості, культури навчальної праці; виявлення та реалізація на уроці внутріпредметних та міжпредметних зв'язків у навчальному матеріалі, обґрунтування їх педагогічної доцільності.
- 6. Поведінка учнів на уроці: а) порядок і дисципліна учнів; б) активність, самостійність, інтерес до занять учнів різного рівня підготовленості, зосередженість і стійкість їх уваги на різних етапах уроку; в) навчально-пізнавальна діяльність, організованість, акуратність; ставлення до заняття невстигаючих і порушників дисципліни; участь у роботі на уроці окремих учнів і всього колективу; г) ставлення учнів до вчителя і один до одного (доброзичливість, взаємодопомога).
- 7. Характеристика ділових якостей вчителя: а) рівень наукової підготовки і готовності до уроку; знання теорії навчання і виховання, методики викладання предмета, психології та гігієни, вміння застосовувати ці знання у процесі навчання; в) педагогічний такт, стиль, культура праці та поведінки, мова; г) взаємостосунки з класом та окремими учнями.
- 8. Загальні підсумки уроку: а) виконання плану уроку; б) досягнення освітньої, розвивальної і виховної мети; в) загальна оцінка, результати, ефективність і якість; г) висновки та пропозиції щодо подальшого вдосконалення роботи, закріплення успіхів, подолання помилок.
Написать комментарий